Chlorella = zdraví

Tato sladkovodní jednobuněčná řasa byla objevena v roce 1890 vědcem M.W. Beijernickem původem z Holandska, který se věnoval studii řas a jednobuněčných organizmů.

buňky chlorellyMá kulovitý tvar a roste převážně ve sladké vodě, ale vyskytuje se i ve slané. Existence chlorelly se odhaduje na 3 miliardy let, má schopnost se rychle množit a přežít v extrémních podmínkách.

Pěstuje se v ohromných sladkovodních nádržích na východě Japonska a Taiwanu, kde jsou ideální klimatické podmínky pro její množení.


nadrz


Hlavní účinky chlorelly

Chlorella má strašnou spoustu pozitivních účinků na lidské tělo, zde jsou jen ty nejzásadnější a nejčastěji zmiňované v médiích.

 • zvyšuje odolnost organizmu, chrání buňky proti stárnutí a regeneruje je
 • reguluje hladinu cholesterolu v krvi a tak chrání cévy a srdce
 • pomáhá lépe zvládat stresové situace a zvyšuje účinnost inzulínu v krvi
 • pozitivně působí na střevní mikrofloru a zlepšuje trávení
 • díky obsahu antioxidantů detoxikje organizmus od těžkých kovů
 • je prevencí chudokrevnosti, snižuje krevní tlak a posiluje imunitu
 • chrání buňky před radiací a volnými radikály
 • zvyšuje sexuální výkonost celkový fyziologický stav člověka
 • podporuje léčbu oparů, zánětů a aftů
 • pomáhá řešit problémy se spánkem, myšlením a zlepšuje paměť
 • dokáže zmírnit problémy při rakovinném onemocnění
 • pomáhá při chronické únavě
 • ...a spoustu dslších účinků

Více se o účincích chlorely dočtete zde.

Chlorella pyrenoidosa.Naturgreen představuje nejčistší přírodní formu zelené sladkovodní řasy na trhu jsou to 100% přírodní lisované tablety / pouze prášek / , které neobsahují žádné konzervační ani jiné přísady. Složení: 100% biomasy sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Díky tomu ,že nakupujeme přímo u výrobce a dodáváme přímo Vám zákazníkům můžeme Vám nabídnout nejlepší kvalitu a také cenu na trhu.

Všeobecné info pro nákup dobré a zdravé Chlorelly

Na našem trhu se objevuje čím dál tím více druhů chlorell v různých cenových relacích s různých zemí a také různé zpracovaní chlorelly. Vy zákazníci si myslíte ,že jde jenom o cenu protože se jedná o názvem stejné zboží chlorella ovšem v praxi tomu tak není . Rozdíly kvality a zpracovaní jsou obrovské také proto je cena u prodejců tak rozdílná. Pro větší informovanost co kupujete a o jakou kvalitu se jedná , je potřeba především rozlišit u prodejců tyto základní nejdůležitější kategorie.

1/ o jaký druh chlorelly se jedná
2/ postup zpracovaní chlorelly , např. sušení ,lisovaní tablet , jakým způsobem je řasa dezintegrovaná další.
3/ země původů chlorelly


Zde jsou některé naše základní rady dovozce ,které nikde jinde nenajdete čím se máte při koupi kvalitní řasy řídit.
Víte co jinde kupujete ? Nenechte se zlákat jenom cenou ? Dejte si pozor pokud je to velmi laciné zboží a je nabízeno v řádu množství 0.4-1kg není nikde většinou uvedena země původu chlorelly. Je to tak záměrně většinou je to ČÍNA a to není zrovna to pravé podnebí a vzduch pro zdravou Chlorellu ?? Pravá dobrá čistá Chlorella vyrobená od renovovaných výrobců má také svoji cenu a pochází s čistých ekologických nezamořených přírodních oblastí.Téměř všechny chlorelly pěstované v Číně , které jsou komerčně pěstovány obsahují hliník a arsen,olovo rtuť a další těžké kovy které nesplňují limity,, Je to tím protože jsou pěstovány venku, kde chemikálie a jiné znečišťující látky znečišťují vzduch. V Číně je znečištění podnebí a kontaminace půdy na denním pořádku a nikdo se tím nezabývá , což je všeobecně známo ..Tento "těžký" vzduch v podobě kyselých dešťů padá na farmách do vody kde se chlorela pěstuje a protože Chlorella jak je známo dobře drží těžké kovy ty se poté hromadí v chloreře. Chlorellové farmy v Číně mají nejvyšší úroveň kontaminace těžkých kovů... Vezměte na vědomí,, že pokud se chcete vyhnout příjmu vysoké úrovně kovů, pesticidů a dalších látek , které nepatří do chlorelly nekonzumujte chlorellu s Číny... Pro dobrou kvalitu chlorelly je důležitý i způsob zpracování, pokud je řasa dezintegrovaná (buněčná stěna je rozrušena MECHANICKY kdy je její využitelnost organismem až 90%.. Navíc s ČÍNY není chlorella dezintegrovaná vůbec nebo pouze chemickou cestou ,,což je špatně při této technologii se ztrácí většina vitamínů ..Pozor také na klamavý slogan -informace dovezeno nebo vyrobeno ....?? to neznamená zemi původu suroviny ? Správně má být se zákona uvedena země původu suroviny !! A přesto,je překvapivé, že se někdy setkáváme s chlorellou z Číny , která je někdy certifikována jako ekologická-bio což je zavádějící !

jihokorejský přístroj na rozbití buněčné stěny


Navíc náš výrobce používá ještě patentovaného zpracovaní sušení chlorelly a spiruliny a to aktivního sublimačního sušení chlorelly. Zjednodušeně se jedná o použití sprejového předsušení a sublimačního sušení/ lyofilizace/ zmrazení – teplo –odpaření . Toto je drahá ,ale jedna s nejlepších technologií zpracování chlorelly na světe. Takto zpracovaný -sušený produkt po rehydrataci /oddělení vody/ je vysoké kvality s nejvyšším poměrem aktivních látek má lepší chuť, složení a také vzhled a barvu při srovnání s jinými technikami sušení . Tímto sušením lze dosáhnout extrémně nízký obsah vlhkosti produktu 1-2% zabránit růstu bakterií, plísní a enzymů a tak inhibovat průběh reakcí, které ovlivňují kažení produktu. I proto je a musí být cena takto zpracovaného produktu vyšší než u obyčejného zpracování chlorelly, protože tento postup je 5x dražší než sušení horkým vzduchem. Tohoto sušení využívají pěstitelé chlorelly především v Číně tak aby jejich chlorella byla co nejlacinější. Tento způsob zpracovaní -sušení horkým vzduchem je levný ,,ale je to nejhorší způsob zpracování , tímto postupem se ztrácí chlorella nebo Spirulina většinu vitamínů a aktivních látek proto je chlorella tak laciná .. Už to, že Vám nikde žádný prodejce tyto informace neposkytne je dáno jejich neinformovaností , protože se jedná většinou pouze o internetové překupníky produktů se zemí EU, kteří většinou ani neví co prodávají a k těmto informacím se navíc ani nedostanou. Na Váš dotaz Vám nedokáží odpovědět, protože tyto informace nemají mají pouze všeobecné zkopírované informace to co mají všichni všude stejné. My jako dovozci Chlorelly a Spiruliny přímo s výroby –pěstitele s Taiwanu se především v první řadě zajímáme také o kvalitu, postup a technologie zpracování našich výrobků , tak abychom Vám tyto informace mohli poskytnout a to včetně nejlepší ceny. Ceny pro Vás jsou nastaveny přímo systémem dovozce –zákazník bez žádných dalších mezičlánků, které cenu neúměrně zvyšují např. systém Multi level - Green Wais další. Zaleží však pouze na Vás co si vyberete pro svoje zdraví ? Kvalitu za kterou si připlatíte nebo produkt který je laciný ,ale nemá pro Vás zdravotně žádny nebo minimální přínos.Ochutnejte naši chlorellu a porovnejte s konkurencí možná budete překvapeni s účinky chutí a kvalitou.

Pokud chcete provádět srovnání s konkurencí je třeba vždy vycházet se stejných nutričních hodnot a měrných jednotek a popřípadě přepočítat !! Níže uvedená tabulka uvádí pouze výčet nejběžnějších základních nutričních hodnot .. Naše chlorela navíc obsahuje další širokou škálu vitamínů , minerálů a další biologicky aktivní látky jako jsou např. aminokyseliny.

Obsah látek chlorelly

Nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Energie

1653 kJ

Bílkoviny

65 g

Sacharidy

8 g

Tuky

12 g

Vápník

441 mg

Hořčík

337 mg

Železo

120 mg/216 mg

Zinek

2,16 mg

Draslík

1053 mg

Chlorofyl

2480 mg

Beta karoten

18 mg

Kyselina listová  

3300 µg

Vitamín A

11400 µg

Vitamín E

5,5 mg

Vitamín B6

3,17 mg

Vitamín B12

6,5 µg

Vitamín C

42 mgHubnutí s přístrojem na kryolipolýzu

Hledáte-li opravdu efektivní a dlouhodobý způsob, jak zhubnout, vyzkoušejte kryolipolýzu. Přístroj na kryolipolýzu je bezpolestná liposukce zmražením, která nemí jojo efekt.
Přístroj KRYOLIPOLÝZA
Při kryolipolýze se mražením poškodí tukové buňky v těle, které se pak neobnovují. Zničené tukové buňky odsaje přístroj na kryolipolýzu.

http://www.kryo-lipolyza.net/kryolipolyza.html